BLACK
FRIDAY

021 350 07 36

0756 053 663

Zboruri de la Bucuresti, Romania catre Paris, Franta

de la 82.57 EUR

de la 82.57 EUR

Adulti: 1 x 82.57 EUR
Departure

Bucharest - Paris

17.09.2014, 16:40

0B Blue Air
  • Escala: zbor direct
  • decolare: 16:40 Bucharest
  • aterizare: 19:50 Paris
  • durata zbor: 03h 10m
  • ora de plecare: zbor de zi
Return

Paris - Bucharest

20.09.2014, 10:40

0B Blue Air
  • Escala: zbor direct
  • decolare: 10:40 Paris
  • aterizare: 13:30 Bucharest
  • durata zbor: 02h 50m
  • ora de plecare: zbor de dimineata

de la 88.8 EUR

de la 88.8 EUR

Adulti: 1 x 88.8 EUR
Departure

Bucharest - Paris

16.10.2014, 16:40

0B Blue Air
  • Escala: zbor direct
  • decolare: 16:40 Bucharest
  • aterizare: 19:50 Paris
  • durata zbor: 03h 10m
  • ora de plecare: zbor de zi
Return

Paris - Bucharest

20.10.2014, 10:40

0B Blue Air
  • Escala: zbor direct
  • decolare: 10:40 Paris
  • aterizare: 13:30 Bucharest
  • durata zbor: 02h 50m
  • ora de plecare: zbor de dimineata

de la 94.8 EUR

de la 94.8 EUR

Adulti: 1 x 94.8 EUR
Departure

Bucharest - Paris

04.06.2014, 20:10

0B Blue Air
  • Escala: zbor direct
  • decolare: 20:10 Bucharest
  • aterizare: 23:20 Paris
  • durata zbor: 03h 10m
  • ora de plecare: zbor de seara
Return

Paris - Bucharest

11.06.2014, 10:40

0B Blue Air
  • Escala: zbor direct
  • decolare: 10:40 Paris
  • aterizare: 13:30 Bucharest
  • durata zbor: 02h 50m
  • ora de plecare: zbor de dimineata

de la 98.8 EUR

de la 98.8 EUR

Adulti: 1 x 98.8 EUR
Departure

Bucharest - Paris

30.08.2014, 16:40

0B Blue Air
  • Escala: zbor direct
  • decolare: 16:40 Bucharest
  • aterizare: 19:50 Paris
  • durata zbor: 03h 10m
  • ora de plecare: zbor de zi
Return

Paris - Bucharest

05.08.2014, 10:40

0B Blue Air
  • Escala: zbor direct
  • decolare: 10:40 Paris
  • aterizare: 13:30 Bucharest
  • durata zbor: 02h 50m
  • ora de plecare: zbor de dimineata

de la 103.82 EUR

de la 103.82 EUR

Adulti: 1 x 103.82 EUR
Departure

Bucharest - Paris

01.08.2014, 09:15

0B Blue Air
  • Escala: zbor direct
  • decolare: 09:15 Bucharest
  • aterizare: 12:25 Paris
  • durata zbor: 03h 10m
  • ora de plecare: zbor de dimineata
Return

Paris - Bucharest

04.08.2014, 10:40

0B Blue Air
  • Escala: zbor direct
  • decolare: 10:40 Paris
  • aterizare: 13:30 Bucharest
  • durata zbor: 02h 50m
  • ora de plecare: zbor de dimineata

de la 104.8 EUR

de la 104.8 EUR

Adulti: 1 x 104.8 EUR
Departure

Bucharest - Paris

01.08.2014, 09:15

0B Blue Air
  • Escala: zbor direct
  • decolare: 09:15 Bucharest
  • aterizare: 12:25 Paris
  • durata zbor: 03h 10m
  • ora de plecare: zbor de dimineata
Return

Paris - Bucharest

07.08.2014, 10:40

0B Blue Air
  • Escala: zbor direct
  • decolare: 10:40 Paris
  • aterizare: 13:30 Bucharest
  • durata zbor: 02h 50m
  • ora de plecare: zbor de dimineata

de la 106.12 EUR

de la 106.12 EUR

Adulti: 1 x 106.12 EUR
Departure

Bucharest - Paris

10.07.2014, 16:10

0B Blue Air
  • Escala: zbor direct
  • decolare: 16:10 Bucharest
  • aterizare: 19:20 Paris
  • durata zbor: 03h 10m
  • ora de plecare: zbor de zi
Return

Paris - Bucharest

14.07.2014, 10:40

0B Blue Air
  • Escala: zbor direct
  • decolare: 10:40 Paris
  • aterizare: 13:30 Bucharest
  • durata zbor: 02h 50m
  • ora de plecare: zbor de dimineata

de la 107.8 EUR

de la 107.8 EUR

Adulti: 1 x 107.8 EUR
Departure

Bucharest - Paris

21.06.2014, 19:00

0B Blue Air
  • Escala: zbor direct
  • decolare: 19:00 Bucharest
  • aterizare: 22:10 Paris
  • durata zbor: 03h 10m
  • ora de plecare: zbor de seara
Return

Paris - Bucharest

28.06.2014, 10:40

0B Blue Air
  • Escala: zbor direct
  • decolare: 10:40 Paris
  • aterizare: 13:30 Bucharest
  • durata zbor: 02h 50m
  • ora de plecare: zbor de dimineata

de la 108.8 EUR

de la 108.8 EUR

Adulti: 1 x 108.8 EUR
Departure

Bucharest - Paris

19.05.2014, 16:40

0B Blue Air
  • Escala: zbor direct
  • decolare: 16:40 Bucharest
  • aterizare: 19:50 Paris
  • durata zbor: 03h 10m
  • ora de plecare: zbor de zi
Return

Paris - Bucharest

22.05.2014, 10:40

0B Blue Air
  • Escala: zbor direct
  • decolare: 10:40 Paris
  • aterizare: 13:30 Bucharest
  • durata zbor: 02h 50m
  • ora de plecare: zbor de dimineata

de la 109.8 EUR

de la 109.8 EUR

Adulti: 1 x 109.8 EUR
Departure

Bucharest - Paris

01.06.2014, 16:35

0B Blue Air
  • Escala: zbor direct
  • decolare: 16:35 Bucharest
  • aterizare: 19:45 Paris
  • durata zbor: 03h 10m
  • ora de plecare: zbor de zi
Return

Paris - Bucharest

05.06.2014, 10:40

0B Blue Air
  • Escala: zbor direct
  • decolare: 10:40 Paris
  • aterizare: 13:30 Bucharest
  • durata zbor: 02h 50m
  • ora de plecare: zbor de dimineata

Modificati cautarea

anuleaza toate filtreleFiltre

cancel filterCompanii aeriene

  • [82 EUR] Blue Air
  • [121 EUR] Wizz Air Hungary
  • [123 EUR] Air France
  • [163 EUR] JAT Airways
  • [179 EUR] Alitalia
  • [185 EUR] Tarom-Romanian
  • [187 EUR] SWISS
  • [193 EUR] KLM
  • [194 EUR] Czech Airlines
  • [196 EUR] Austrian Airline
  • [197 EUR] Lufthansa
  • [203 EUR] LOT Polish
  • [214 EUR] SAS
  • [228 EUR] Hahn Air Systems
  • [277 EUR] Air Berlin

cancel filterEscale

  • [82 EUR]

cancel filterPlecare

  • [103 EUR]
  • [82 EUR]
  • [94 EUR]
  • [203 EUR]

cancel filter Sosire

  • [82 EUR]
  • [123 EUR]
  • [109 EUR]

cancel filter Interval de preturi

voyage.miniprix.ro Web analytics