BLACK
FRIDAY

021 350 07 36

0756 053 663

Zboruri de la Bucuresti, Romania catre Madrid, Spania

de la 0 EUR

de la 0 EUR

Tarif cu taxe de aeroport incluse (fara taxa de serviciu)

Adulti: 1 x 0 EUR
Departure

Bucharest - Madrid

29.08.2014, 16:05

LX SWISS
  • Escala: Zurich
  • decolare: 16:05 Bucharest
  • aterizare: 18:05 Madrid
  • durata zbor: 02h 00m
  • ora de plecare: zbor de zi
Return

Madrid - Bucharest

04.08.2014, 06:15

LH Lufthansa
  • Escala: Frankfurt
  • decolare: 06:15 Madrid
  • aterizare: 12:20 Bucharest
  • durata zbor: 06h 05m
  • ora de plecare: zbor de dimineata

de la 0 EUR

de la 0 EUR

Tarif cu taxe de aeroport incluse (fara taxa de serviciu)

Adulti: 1 x 0 EUR
Departure

Bucharest - Madrid

13.08.2014, 12:40

LH Lufthansa
  • Escala: Muenchen
  • decolare: 12:40 Bucharest
  • aterizare: 18:35 Madrid
  • durata zbor: 05h 55m
  • ora de plecare: zbor de zi
Return

Madrid - Bucharest

27.08.2014, 08:30

LH Lufthansa
  • Escala: Frankfurt
  • decolare: 08:30 Madrid
  • aterizare: 16:05 Bucharest
  • durata zbor: 07h 35m
  • ora de plecare: zbor de dimineata

de la 0 EUR

de la 0 EUR

Tarif cu taxe de aeroport incluse (fara taxa de serviciu)

Adulti: 1 x 0 EUR
Departure

Bucharest - Madrid

09.09.2014, 16:05

LX SWISS
  • Escala: Zurich
  • decolare: 16:05 Bucharest
  • aterizare: 10:25 Madrid
  • durata zbor: 06h 20m
  • ora de plecare: zbor de zi
Return

Madrid - Bucharest

15.09.2014, 15:00

LH Lufthansa
  • Escala: Muenchen
  • decolare: 15:00 Madrid
  • aterizare: 23:50 Bucharest
  • durata zbor: 08h 50m
  • ora de plecare: zbor de zi

de la 0 EUR

de la 0 EUR

Tarif cu taxe de aeroport incluse (fara taxa de serviciu)

Adulti: 1 x 0 EUR
Departure

Bucharest - Madrid

04.08.2014, 06:40

LH Lufthansa
  • Escala: Muenchen
  • decolare: 06:40 Bucharest
  • aterizare: 12:30 Madrid
  • durata zbor: 05h 50m
  • ora de plecare: zbor de dimineata
Return

Madrid - Bucharest

09.08.2014, 18:15

LH Lufthansa
  • Escala: Muenchen
  • decolare: 18:15 Madrid
  • aterizare: 23:50 Bucharest
  • durata zbor: 05h 35m
  • ora de plecare: zbor de seara

de la 0 EUR

de la 0 EUR

Tarif cu taxe de aeroport incluse (fara taxa de serviciu)

Adulti: 1 x 0 EUR
Departure

Bucharest - Madrid

18.08.2014, 19:30

LH Lufthansa
  • Escala: Muenchen
  • decolare: 19:30 Bucharest
  • aterizare: 12:30 Madrid
  • durata zbor: 05h 00m
  • ora de plecare: zbor de seara
Return

Madrid - Bucharest

25.08.2014, 18:15

LH Lufthansa
  • Escala: Muenchen
  • decolare: 18:15 Madrid
  • aterizare: 23:50 Bucharest
  • durata zbor: 05h 35m
  • ora de plecare: zbor de seara

de la 0 EUR

de la 0 EUR

Tarif cu taxe de aeroport incluse (fara taxa de serviciu)

Adulti: 1 x 0 EUR
Departure

Bucharest - Madrid

15.08.2014, 06:35

LH Lufthansa
  • Escala: Muenchen
  • decolare: 06:35 Bucharest
  • aterizare: 22:55 Madrid
  • durata zbor: 04h 20m
  • ora de plecare: zbor de dimineata
Return

Madrid - Bucharest

20.08.2014, 15:00

LH Lufthansa
  • Escala: Muenchen
  • decolare: 15:00 Madrid
  • aterizare: 11:00 Bucharest
  • durata zbor: 08h 00m
  • ora de plecare: zbor de zi

de la 0 EUR

de la 0 EUR

Tarif cu taxe de aeroport incluse (fara taxa de serviciu)

Adulti: 1 x 0 EUR
Departure

Bucharest - Madrid

01.08.2014, 06:35

LH Lufthansa
  • Escala: Muenchen
  • decolare: 06:35 Bucharest
  • aterizare: 12:30 Madrid
  • durata zbor: 05h 55m
  • ora de plecare: zbor de dimineata
Return

Madrid - Bucharest

04.08.2014, 06:25

SN Brussels Airline
  • Escala: Brussels
  • decolare: 06:25 Madrid
  • aterizare: 22:05 Bucharest
  • durata zbor: 03h 40m
  • ora de plecare: zbor de dimineata

de la 0 EUR

de la 0 EUR

Tarif cu taxe de aeroport incluse (fara taxa de serviciu)

Adulti: 1 x 0 EUR
Departure

Bucharest - Madrid

01.08.2014, 06:35

LH Lufthansa
  • Escala: Muenchen
  • decolare: 06:35 Bucharest
  • aterizare: 12:30 Madrid
  • durata zbor: 05h 55m
  • ora de plecare: zbor de dimineata
Return

Madrid - Bucharest

03.08.2014, 06:10

LH Lufthansa
  • Escala: Frankfurt
  • decolare: 06:10 Madrid
  • aterizare: 22:40 Bucharest
  • durata zbor: 04h 30m
  • ora de plecare: zbor de dimineata

de la 0 EUR

de la 0 EUR

Tarif cu taxe de aeroport incluse (fara taxa de serviciu)

Adulti: 1 x 0 EUR
Departure

Bucharest - Madrid

02.08.2014, 06:40

LH Lufthansa
  • Escala: Muenchen
  • decolare: 06:40 Bucharest
  • aterizare: 12:30 Madrid
  • durata zbor: 05h 50m
  • ora de plecare: zbor de dimineata
Return

Madrid - Bucharest

04.08.2014, 06:10

LH Lufthansa
  • Escala: Frankfurt
  • decolare: 06:10 Madrid
  • aterizare: 22:35 Bucharest
  • durata zbor: 04h 25m
  • ora de plecare: zbor de dimineata

Modificati cautarea

anuleaza toate filtreleFiltre

cancel filterCompanii aeriene

  • [0 EUR] Brussels Airline
  • [0 EUR] Lufthansa
  • [0 EUR] SWISS

cancel filterEscale

  • [0 EUR]

cancel filterPlecare

  • [0 EUR]
  • [0 EUR]
  • [0 EUR]

cancel filter Sosire

  • [0 EUR]
  • [0 EUR]
  • [0 EUR]

cancel filter Interval de preturi

voyage.miniprix.ro Web analytics